2020

   01-02/02/2020
Реєстрація

Кубок України 2020. Стандарт, Латина

719
Київ
ВФТС

   08/02/2020
Реєстрація

Зустріч Друзів 2020

42
Дніпро
Галина Лідовська

   15-16/02/2020

Першість Одеси

Одеса
ООВФТС

   22-23/02/2020
Реєстрація

Lviv Rising Stars 2020

135
Львів
Христина Любуська, Всеволод Князь

   28/02-01/03/2020
Реєстрація

Kyiv Open Championship

424
Kyiv
Сергій Грицак

   07/03/2020

Променад 2020

Трускавець
Ігор Савич

   07/03/2020

Krystal cup 2020

Житомир
Юлія Кравчук

   14-15/03/2020

Bucovyna Open 2020

Чернівці
Тетяна Богданова

   15/03/2020

Лазурний Берег 2020

Чорноморськ
Олександр Кузьмінський

   21-22/03/2020

Гран-прі Сумщини-2020

Суми
Дмитро Крючков

   28/03/2020

Весняний Бал 2020

Житомир
Олег Супрунчук

   04-05/04/2020

Срібний Едельвейс-2020

Львів
Олег Левицький

   04/04/2020

Квітневий Вальс 2020

Коростень
Володимир Ніколайчук

   04/04/2020

Астра - 2020

Дніпро
Олександр Красношлик

   11-12/04/2020

Golden Gate 2020

Київ
Оксана Кравчук, Мирослав Кеба

   25/04/2020

Кубок Славутича

Славутич
Юлія Красківська Дмитро Кириєнко

   25/04/2020

Ratusha-2020

Чернівці
Володимир Хоміцький

   25/04/2020

Кубок Южно-Української АЕС 2020

Южноукраїнськ
Людмила Самчинська

   02-03/05/2020

Union Cup 2020

Львів
Віта Дмитришин, Руслан Ленець, Андрій Турків

   03/05/2020

Кубок Кроку 2020

Хмельницький
Мар'ян Чолан

   09-10/05/2020

East Ukrainian Cup-2020. Кубок України Дорослі 10т

Харків
Ольга та Сергій Полуляхови

   09-10/05/2020

Чемпіонат України Молодь Стандарт, Латина

Харків
ВФТС

   16/05/2020

Данс Арт 2020. Кубок України Юніори 2 10т

Київ
Артем Черниш

   16/05/2020

Перлина Поділля 2020

Хмільник
Віктор Соломко

   23-24/05/2020

Foxtrot Cup 2020

Львів
Олена Пивоварова, Андрій Поливка

   30-31/05/2020

Ритми Полісся - 2020

Житомир
Олександр Висоцький

   31/05/2020

Dance History 2020

Одеса
Валерій Радіонов

   06/06/2020

Кубок міського голови

Житомир
Олег Супрунчук

   06/06/2020

Перлина Одеси 2020. Кубок України Юніори 1 10т

Одеса
Оксана Кравченко

   20-22/06/2020

Чемпіонат України

Київ
ВФТС

   27-07/09/2020

Кубок Миколаєва 2020

Миколаїв
Юрій Крижановський

   03-04/10/2020

MARIUPOL OPEN 2020. Кубок України Молодь 10т

Маріуполь
Назар Шашков

   10-11/10/2020

Зоряна осінь

Умань
Ольга Горбань

   10/10/2020

Chernivtsi OPEN 2020

Чернівці
Володимир Хоміцький

   11/10/2020

Гармонія 2020

Дніпро
ТСК Гармонія

   17/10/2020

Кубок Сузір'я 2020

Житомир
Валентина Грибан

   24-25/10/2020

Ukrainian Open Championships 2020

Київ
AUDSF

   31/10-01/11/2020

West Ukrainian Open 2020

Львів
Козак Володимир

   07-08/11/2020

Dnipro Cup 2020

Дніпро
Олександр Красношлик

   07/11/2020

Київський Бал 2020

Київ
Артем Черниш

   08/11/2020

Кубок Древлянського Краю 2020

Коростень
Володимир Ніколайчук

   14/11/2020

Кубок Ірпеня

Ірпінь
Віталій Салямон, Катерина Салямон-Міхєєва

   15/11/2020

Кубок Перечина

Перечин
Юрій Пйоса

   21-22/11/2020

Титули України, Lviv Open Cup 2020

Львів
Ірена Бусь, Олена Радченко

   28/11/2020

Golden Dance Cup 2020

Житомир
Ольга Савицька

   29/11/2020

Подільські Барви

Хмельницький
Мар'ян Чолан

   05-06/12/2020

Lviv Winter Cup 2020

Львів
Олена Пивоварова, Андрій Поливка

   12-14/12/2020

Кубок Станіслава Шкляра 2020

Дніпро
ТСК Гармонія

   12/12/2020

Відкриті обласні змагання Рівненської області

Рівне
Володимир Белей

   19/12/2020

Миколаїв Бал 2020

Житомир
Валентина Грибан