2018

   27-28/01/2018
Кубок України з танцювального спорту
474
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
Реєстрація
   17/02/2018
Lviv-Lider, WDSF PD, DSE CHEGP
Lviv
Irena Bous
Реєстрація
   18/02/2018
Зустріч друзів
Дніпро
Лідовська Галина
Реєстрація
   24/02/2018
Crystal Cup
Житомир
Кравчук Юлія
Реєстрація
   03/03/2018
Променад
Дрогобич
Савич Ігор
   09-11/03/2018
Kyiv Open Championships
Київ
Грицак Сергій
Реєстрація
   17-18/03/2018
Bukovyna Open
Чернівці
Богданова Тетяна
   17/03/2018
Весняна фантазія
Бердичів
Міщенко Інна, Висоцька Тетяна
   24/03/2018
Весняний бал
Житомир
Супрунчук Олег
Реєстрація
   31/03-01/04/2018
Срібний Едельвейс
Львів
Левицький Олег
   07/04/2018
Відкритий чемпіонат Чернігівської області
Чернігів
Загоруйко Олексій
   14/04/2018
Lviv Rising Stars
Львів
Князь Всеволод
   15/04/2018
Астра
Дніпро
Красношлик Олександр
   21-22/04/2018
Uzhgorod Open
Ужгород
Мишко Олександра
   21/04/2018
Кубок Славутича
Славутич
Кирієнко Дмитро, Красківська Юлія
   28/04/2018
Кубок Южно-Української АЕС
Южноукраїнськ
Самчинська Людмила
   29/04/2018
Krok Cup
Хмельницький
Чолан Марьян
   05-06/05/2018
Zhytomyr Open
Житомир
Ніколайчук Володимир, Радіонов Артем
   05/05/2018
Union Cup
Львів
Турків Андрій, Ленець Руслан, Дмитришин Віта
Реєстрація
   07-08/05/2018
Ratusha
Чернівці
Хоміцький Володимир
   12-13/05/2018
East Ukrainian Cup
Харків
Полуляхова Ольга
   19-20/05/2018
Foxtrot Cup
Львів
Поливка Андрій
   19-20/05/2018
Кубок Феєрії
Дніпро
Штельмах Віталій
   27-28/05/2018
Ритми Полісся
Житомир
Висоцький Олександр
   27-28/05/2018
Dance History
Одеса
Радіонов Валерій
   02-03/06/2018
Лазурний берег
Чонрноморськ
Кузьмінський Олександр
   09-10/06/2018
Перлина Одеси
Одеса
Кравченко Оксана
   09/06/2018
Кубок міського голови
Житомир
Супрунчук Олег
   15-17/06/2018
Чемпіонат України з танцювального спорту
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
   29/09/2018
Trans Carpathian Euroregion Cup
Ужгород
Мишко Олександра
   30/09/2018
Dnipro Cup
Дніпро
Красношлик Олександр
   06-07/10/2018
Ukrainian Titles
Львів
Бусь Ірена
   06-07/10/2018
Chernivtsi Open
Чернівці
Хоміцький Володимир
   13-14/10/2018
Гран-Прі Сумщини
Суми
Крючков Дмитро
   27-28/10/2018
West Ukrainian Open
Львів
Козак Володимир
   04/11/2018
Подільські барви
Хмельницький
Чолан Марьян
   10/11/2018
Київський бал
Київ
Черниш Артем
   10/11/2018
Кубок Древлянського краю
Коростень
Ніколайчук Володимир
   11/11/2018
Кубок Перечина
Перечин
Пйоса Юрій
   24-25/11/2018
Ukrainian Open Championships
Київ
Всеукраїнська федерація танцювального спорту
   01-02/12/2018
Stanislav Shklyar's Cup
Дніпро
Петровський Олег
   08-09/12/2018
Lviv Winter Cup
Львів
Поливка Андрій
   16/12/2018
Миколаїв бал
Житомир
Грибан Валентина